Sportovní areál Litohoř

Areál v Litohoři poskytuje skvělé zázemí pro sportovní vyžití, relax v přírodě a zároveň je ideálním výchozím bodem pro další výlety do okolí.

Stránky sportovního areálu najdete zde >>>

Ubytování

V areálu je k dispozici ubytování v sedmi chatkách s celkovou kapacitou 42 lůžek. Chatky jsou v poklidné části obce Litohoř, oddělené od sportovišť, aby zde měli návštěvníci klid a soukromí.

V každé chatce je 6 lůžek – dvě samostatné ložnice a další dvě plnohodnotná lůžka v obývací části. Všechno je zcela nové – matrace, lůžkoviny i kompletní vnitřní vybavení. Každá chatka má sociální zařízení a možnost vytápění. Dále v chatce naleznete mikrovlnku, ledničku a rychlovarnou konvici.

Sportovní vyžití

Pokud prahnete po sportovním vyžití, jsou vám k dispozici dvě fotbalová hřiště, dvě nově zrekonstruovaná víceúčelová hřiště nebo šest kurtů antuka. Pro odvážlivce je zde i možnost koupání. Součástí víceúčelového hřiště je i šatna pro tenisty.

Pro děti je tu velké hřiště se spoustou skluzavek a prolézaček.

Občerstvení

K dispozici je také krytá pergola se zázemím a malým výčepem, který je v provozu o velkých prázdninách každý pátek a sobotu.

Tipy na výlety

V okolí najdete mnoho zajímavých míst, kam se můžete vydat na výlet. Mezi ty patří např. historické město Telč s krásným náměstím, které je zapsáno na seznamu UNESCO (30 km od areálu). V Třebíči můžete navštívit židovské město (28 km od areálu) a cestou zpátky zavítat na zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou (11 km od areálu). Vaše děti určitě potěší návštěva nově zrekonstruované jihlavské ZOO nebo slavné jihlavské katakomby (42 km od areálu). Pokud si chcete naopak odpočinout od městského shonu, zajeďte si na Vranovskou přehradu či navštivte hrad Bítov, popř. zříceninu Cornštejn (25 km od areálu).

Školní výlety

Sportovní areál Litohoř je ideálním střediskem pro školní výlety. Pokud máte zájem o individuální nabídku pro školy, určitě nám napište. Po dohodě je možné v areálu zajistit stravování.


 

Chcete vědět další informace o sportovním areálu Litohoř?

Neváhejte nám napsat.